بازی متفاوت شبنم مقدمی ، بازیگر سریال هیولا در فیلم نفس

بنم مقدمی در فیلم نفس که در نقش کوتاه «زن‌عمو» ظاهر شد اما همین حضور کوتاه به قدری قدرتمند بود که به خوبی دیده شد و توانست سیمرغ بلورین نقش مکمل زن برای بازی در فیلم «نفس» از سی‌و‌چهارمین جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرد.

کاراکتر «زن‌عمو» در فیلم «نفس» نسبت به مجموع نقش‌هایی که تاکنون شبنم مقدمی بازی کرده اند متفاوت است .خانم مقدمی در مصاحبه ای می کویند :
واقعیت این است که فاصله زیادی با این کاراکتر و خود واقعی‌ام احساس می‌کردم چون «زن‌عمو» دنیای متفاوتی داشت؛ به‌همین‌دلیل، این نقش از من بسیار دور بود ولی نکته مهم این است که اساسا ریسک‌کردن برای نقش‌های متفاوت را بسیار دوست دارم؛ بنابراین اولین فاکتوری که مرا علاقه‌مند کرد نقشی چنین متفاوت را بازی کنم، دنیای «زن‌عمو» و تجربه کردن آن بود.

دریافت سیمرغ بلورین نقش مکمل زن برای این نقش کوتاه، نشان داد کلنجار رفتن با کاراکتر «زن‌عمو» جواب داده است.

 

 


دیدگاه‌ها

ناشناس

1398/09/08

عالللللللللللللللللللللللللللی هستن این بانوی بزرگوار وهمیشششششششششششه خوب درخشیدند در همه نقشهایشان موفق وسربلند باشند همییییییییشششششششششه🌹🌹🌹🌹

دیدگاه شما

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تازه‌ترین‌ها