janbebe
20 آذر ماه؛ فال ابجد امروز

20 آذر ماه؛ فال ابجد امروز

فال ابجد امروز را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می توانید در بخارمگ مطالعه کنید.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد امروز خود را در ادامه ملاحظه کنید.

 

فال ابجد مت ولدین فروردین

ابج د فال  شما : ب ب ج
تع بیر
: امروز یکی از همکاران تان مرخصی گرفته و شما مجبور هستید برخی از وظایف او را نیز به انجام برسانید و برخلاف آنچه انتظار داشتید ساعات بیشتری را کار کنید. این موضوع باعث ناراحتی شما خواهد شد، به ویژه اگر به خوبی با وظایف و کارهای او آشنایی نداشته باشید. شما مجبور نیستید همه کارها را به نحو احسن انجام دهید، همین که جای خالی او احساس نشود کافی است! یکی از اقوام دورتان که مدت ها از او بی خبر بوده اید با شما تماس گرفته و یا به دیدارتان خواهد آمد و خیلی مفصل با هم صحبت خواهید کرد. اگر کسی که دوست دارید امروز زیر قولی که به شما داده بود بزند خیلی ناراحت خواهید شد اما این مسئله را با آرامش با او در میان بگذارید و آخر هفته تان را با دعوا خراب نکنید.

 
فال اب جد متو ل دین اردیبهشت

اب جد فال شما : د د آ
تع بیر
: امروز با هریک از دوستان تان که تماس گرفته و می خواهید برای تفریح و خوشگذرانی های آخر هفته هماهنگی کنید یا جواب تان را نداده و یا به بهانه ای جواب رد به شما خواهد داد. از دست آنها ناراحت نشوید و در مورد دوستان تان قضاوت بدی نکنید، همه ما کارهایی به غیر از خوشگذرانی با دوستان مان داریم که برایمان در اولویت هستند. شما دل تان می خواهد با کسی که دوست دارید تنها باشید و ساعات خوبی را در کنار هم بگذرانید اما به دلیل مسئولیت های کاری شما و یا طرف مقابل تان ممکن است نتوانید روزتان را همان طوری که خودتان دوست داشته اید سپری کنید. ناراحت نباشید! فردا هم روز خداست!

 
فا ل ابجد متو لدین خرداد

ابج د فال شما : ج ج ج
تع بیر
: این اواخر خیلی سرتان شلوغ بوده و مسئولیت های کاری و اجتماعی هیچ وقتی برای بودن در کنار کسی که دوست دارید برای شما نگذاشته اند و خیلی دل تان می خواهد امروزتان را در کنار عشقتان بگذرانید. از صبح زود برای یک دیدار رمانتیک برنامه ریزی کنید و با سورپرایز کردن او بی توجهی ها و کوتاهی این چند وقت اخیر را جبران کنید. این کار خال خودتان را هم خیلی خوب خواهد کرد! اگر مجرد هستید هم احتمال دارد که ناگهان با کسی روبرو شوید که با نگاه اول شما را عاشق خودش خواهد کرد! شاید هم یکی از دوستان قدیمیتان که فکر می کرده اید هیچ احساس خاصی به شما ندارد سفره دلش را پیشتان باز کرده و از عشقی که به شما دارد صحبت کند!

 

فال  ابجد م تولدین تیر

ابجد فا ل شما : ب آ ج
تعب یر
: امروز به ویژه اگر خیلی سریع بخواهید به اتفاقات اطراف تان واکنش نشان بدهید ممکن است انتخاب اشتباهی کنید. با این حال اگر بتوانید سطح انرژی خود را کنترل کنید همه چیز ختم به خیر خواهد شد. مشکل اصلی این است که تحت شرایط فعلی همه چیز به نظرتان خیلی بهتر از آن چیزی که در واقعیت هست می آید و شما نمی توانید در این زمینه از همکاران تان هم کمکی بگیرید زیرا آنها شما را به اشتباه تان حتی تشویق خواهند کرد. تنها راه حل ممکن این است که تا جایی که می توانید واکنش های تند از خودتان نشان ندهید و سرتان به کار خودتان باشد. اگر ناگهان احساس کردید دل تان می خواهد به کارهای هنری مثل نقاشی، موسیقی، نویسندگی و مانند آن بپردازید حتما این کار را بکنید

 
فال ابج د متو  لدین مرداد

ابجد ف ال شما : د د د
تعب یر
: امروز شور و نشاط بسیاری در وجود خود احساس می کنید که به شما انگیزه زیادی نیز بخشیده است اما ممکن است این شور و هیجان را در جهت اشتباهی به کار بگیرید. اگر محدودیت های زمانی خود را در نظر نگرفته و کارهای زیادی را به عهده بگیرید خودتان را بیش از اندازه خسته خواهید کرد. هیچ لزومی ندارد که به دنبال تایید دیگران باشید و یا از روی عذاب وجدان بخواهید کاری بیش از حد توان تان را بپذیرید. خوشبختانه شما در تغییر دادن روش تان پس از پیدا کردن راه حلی هوشمندانه مهارت بسیاری دارید. جنبه معنوی رابطه عاطفیتان امروز اهمیت بیشتری برای تان پیدا کرده و دل تان می خواهد از لحاظ روحی و روانی به کسی که دوست دارید نزدیک شوید، نیاز خود را نادیده نگیرید!

 
فال ابج د مت ولدین شهریور

ابجد  فال شما : ب د ج
تع بیر
: امروز اگر انتظارات خودتان را بیش از اندازه بالا ببرید با به دست نیاوردن نتایجی که انتظار دارید به شدت دچار شک و تردید نسبت به خودتان و توانایی های تان خواهید شد. شما دچار سرگردانی شده اید و نمی توانید بین شور و هیجانی که در وجود خود احساس می کنید و تردیدهای تان تعادل برقرار کنید. شما از این می ترسید که با یک تصمیم گیری اشتباه خودتان را دچار مشکل و دردسر کنید و به مقصدی که در نظر دارید نرسید. برخلاف آنچه فکر می کنید یک مانع کوچک به شما کمک خواهد کرد راه حل هایی بزرگ بیابید، تنها کاری که باید بکنید حفظ اعتماد به نفس تان است. اعتماد به نفس مثل ماهیچه است، هرچه بیشتر از آن استفاده کنید قوی تر می شود

 

فال اب جد  متولدین مهر

ابجد  فال شما : آ آ د
تعب یر
: شما در حال حاضر احساس می کنید که هیچ چیزی نمی تواند محدودتان کند اما متاسفانه یا شاید هم خوشبختانه آنقدر ایده های خوب و مختلفی در سرتان دارید که نمی دانید کدام یک را باید دنبال کرده و کدام ها را رها کنید یا برای وقت دیگری بگذارید. مزایا و معایب هریک از موقعیت هایی که دارید را در نظر گرفته و مقایسه کنید تا بتوانید دامنه انتخاب تان را محدود کرده و تصمیم گیری را برای خودتان راحت تر کنید. پس از این که انتخاب تان را انجام دادید با تمام سرعت و توان خود پیش بروید، فقط این نکته را به یاد داشته باشید که برنامه ریزی جدی و تلاش و پشتکار فراوان عواملی هستند که در راه رسیدن به موفقیت نمی توان آنها را نادیده گرفت.

 

فال ابج د م تولدین آبان

ابجد  فال شما : ج آ ج
تع بیر
: امروز شور و هیجانی که در خودتان احساس می کنید ممکن است ناگهان این احساس را به شما ببخشد که برای انجام هر کاری آماده اید، اما بدون آن که انتظارش را داشته باشید ناگهان یکی از دوستانتان واقعیاتی را به شما گوشزد خواهد کرد که شما را از قله خوش بینی به ته چاه نا امیدی و منفی نگری پرتاب خواهند کرد. خوشبختانه شما این توانایی را دارید که اصلاحات لازم را در برنامه های تان انجام دهید و حتی در میانه های راه هر کجا که دیدید مشکلی به وجود آمده آن را برطرف کنید، پس این قدر ناامید نشوید و خودتان را نبازید. تمام اطلاعاتی که امروز در اختیارتان قرار داده می شوند را به راحتی نپذیرید، خودتان هم در رابطه با آنها کمی تحقیق کنید تا به نکات مهمی پی ببرید.

 

فال ا بجد م تولدین آذر

ابجد ف ال شما : آ د ب
تع بیر
: شما امروز به صورت موقت احتیاط همیشگی تان را کنار گذاشته اید و بدون احساس محدودیت می توانید رویاهای تان را با شور و اشتیاق فراوان دنبال کنید. با این همه از آنجایی احساس می کنید که در محل کارتان زحمات و تلاش های شما به اندازه ای که لازم است دیده نمی شوند و مورد تشویق و تایید قرار نمی گیرند ممکن است با این جسارتی که امروز پیدا کرده اید ناگهان رفتارهایی نابجا و حساب نشده از خودتان بروز دهید. خیلی خوب است که از محدودیت هایی که برای خود ساخته اید رها شوید، اما به شرط آن که در محدوده عقل و منطق رفتار کنید. یک حرکت جسورانه در صورتی خوب است و به موفقیت ختم می شود که همراه با برنامه ریزی و آمادگی کافی باشد.

 
فال ابج د  متولدین دی

ابج د فال شما : ج ب آ
تعب یر
: با وجود این که امروز به راحتی می توانید اهداف تان را در ذهن خود تصور کنید و آنها را در خیال خود به وضوح ببینید، ممکن است هنوز دقیقا ندانید که چطور می توان به آنها دست پیدا کرد. خوشبختانه اعتماد به نفس بالایی که دارید بی برنامگی و نداشتن نقشه ای مشخص را تا حدود زیادی جبران می کند. شما با اشتیاق تمام آماده هستید که دست به حرکت بزنید، هرچند از این که چه جهتی را باید در پیش بگیرید اطمینان کامل ندارید. انتقادات یکی از همکاران تان می تواند برای مدت کوتاهی شور و هیجان شما را تحت تأثیر قرار دهد، اما این موضوع سرعت شما را گرفته و باعث خواهد شد کمی عاقلانه تر به هدف تان فکر کنید و یک استراتژی قابل اجرا برای رسیدن به آن در نظر بگیرید.

 

فال ابجد  مت ولدین بهمن

ابجد  فال شما : ب ب ب
تع بیر
: امروز صبح با حالتی کسل از خواب بیدار می شوید و کلی سر اطرافیان تان غر می زنید و با خودتان فکر می کنید که هر روز دارید توان و انرژیتان را صرف رسیدن به خیالی باطل می کنید. به جای این غرغر کردن ها بهتر است کمی در رفتارها و کارهای خودتان تجدید نظر کنید. شما به ویژه در محل کارتان دارید سعی می کنید همه را از خودتان راضی نگه دارید و خودتان را با وقت صرف کردن برای کارهایی که در حوزه مسئولیت های شما نیستند خسته می کنید. این کار نه تنها شما را به نتایج مورد نظرتان نمی رساند، بلکه در صورت نداشتن برنامه ریزی و برآورده نکردن انتظارات دیگران به اعتبار خودتان نیز لطمه خواهد زد. پس در کسی انتظار بیجا به وجود نیاورید!

 

فال ا بجد  متولدین اسفند

 

ابجد  فال شما : د ب د
ت عبیر
: شما امروز با رویاپردازی در مورد چیزهای بی اهمیت انرژی خود را از هدف اصلیتان منحرف کرده و وقت و توان خودتان را بیهوده هدر می دهد. در نتیجه وقتی با بحران مواجه می شوید، هر چند خیلی دیر، ناگهان به خودتان آمده و می بینید که اشتباه کرده اید. اما موانع و مشکلات برای همه ما پیش می آیند و تنها نشانه ای از این هستند که باید تلاش و توجه بیشتری بکنید. امروز شانه خالی کردن از مسئولیت هایی که به عهده دارید کار عاقلانه ای نیست، پس سعی کنید پیش از آن که برای هر کار بی اهمیت و خارج از برنامه ای وقت بگذارید، اولویت را به وظایف خود بدهید. در پایان روز و پس از انجام کارهای اصلیتان برای انجام هر کاری که خودتان بخواهید وقت خواهید داشت.

 


آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

داغ ترین‌ها

تازه‌ترین‌ها

مشکل روانی دارم و خودم را به پلیس ایران تحویل می دم!

مشکل روانی دارم و خودم را به پلیس ایران تحویل می دم!

امیر تتلو ممنوع‌الورود شد

امیر تتلو ممنوع‌الورود شد

خالق فیلم «خشم اژدها» درگذشت

خالق فیلم «خشم اژدها» درگذشت

مرموزترین سرقت هوایی تاریخ چگونه رخ داد؟

مرموزترین سرقت هوایی تاریخ چگونه رخ داد؟

سرگذشت پلاسکو را بشنوید

سرگذشت پلاسکو را بشنوید

ازدواج سوم بهاره رهنما با مرد عرب قطعی شد؟

ازدواج سوم بهاره رهنما با مرد عرب قطعی شد؟

ماشین بوگاتی کریستیانو رونالدو در یک تصادف به فنا رفت!

ماشین بوگاتی کریستیانو رونالدو در یک تصادف به فنا رفت!

ببینید: زن و شوهرهای مجری مشهور تلویزیون

ببینید: زن و شوهرهای مجری مشهور تلویزیون

چگونه از رنگ ادرار متوجه بیماری خود می‌شویم؟

چگونه از رنگ ادرار متوجه بیماری خود می‌شویم؟

2 روش آسان برای تهیه کیک تی‌تاپ خانگی

2 روش آسان برای تهیه کیک تی‌تاپ خانگی

بهترین ترفند تازه نگه داشتن کاهو در یخچال

بهترین ترفند تازه نگه داشتن کاهو در یخچال

توقف ساخت دکل مخابراتی به دلیل تخمگذاری شاهین! + فیلم

توقف ساخت دکل مخابراتی به دلیل تخمگذاری شاهین! + فیلم

«‎سلام فرمانده» سرقت هنری از آب درآمد!+فیلم

«‎سلام فرمانده» سرقت هنری از آب درآمد!+فیلم

جاستین بیبر خواننده معروف کانادایی و بیماریِ عجیب‌اش!

جاستین بیبر خواننده معروف کانادایی و بیماریِ عجیب‌اش!

قهوه‌خورها کمتر دچار مرگ زودهنگام ‌می‌شوند

قهوه‌خورها کمتر دچار مرگ زودهنگام ‌می‌شوند

8 بازیگران ایرانی که بدل ترکیه ای دارند! + عکس

8 بازیگران ایرانی که بدل ترکیه ای دارند! + عکس

ورزش کنید، کریپتو و NFT هدیه بگیرید؛ ایده شرکت OliveX برای تشویق کاربران به تحرک

ورزش کنید، کریپتو و NFT هدیه بگیرید؛ ایده شرکت OliveX برای تشویق کاربران به تحرک

گلشیفته فراهانی بین 8 زن ثروتمند ایرانی! + اسامی ناشناخته 7 زن و منبع ثروتشان!

گلشیفته فراهانی بین 8 زن ثروتمند ایرانی! + اسامی ناشناخته 7 زن و منبع ثروتشان!

پردانلودترین اپ‌های ابتدای سال ۲۰۲۲

پردانلودترین اپ‌های ابتدای سال ۲۰۲۲

وقتی تهرانی‌ها از درختان «نان» می‌چیدند!

وقتی تهرانی‌ها از درختان «نان» می‌چیدند!

اگر جزو این افراد هستید هرگز سیب ترش نخورید / خواص سیب زرد یا سیب قرمز و تفاوت‌های آنها

اگر جزو این افراد هستید هرگز سیب ترش نخورید / خواص سیب زرد یا سیب قرمز و تفاوت‌های آنها

با مصرف این روغن سفیدی مو را از بین ببرید

با مصرف این روغن سفیدی مو را از بین ببرید

پسر رونالدو در گذشت +عکس و جزئیات

پسر رونالدو در گذشت +عکس و جزئیات

تیزر هیجان‌انگیز بازسازی کره‌ای سریال Money Heist را تماشا کنید

تیزر هیجان‌انگیز بازسازی کره‌ای سریال Money Heist را تماشا کنید

از بین بردن پشه گلدان با این راهکار ساده

از بین بردن پشه گلدان با این راهکار ساده