پاسخ منوچهر هادی به برخی انتقادات سریال

پاسخ منوچهر هادی به برخی انتقادات سریال "دل"

منوچهر هادی کارگردان سریال «دل» به برخی انتقاداتی که به این سریال می‌شود، پاسخ داد، و درباره جایگزین شدن مهناز افشار در «عاشقانه‌ ۲» هم صحبت کرد.

منوچهر هادی کارگردان سریال دل شب گذشته در برنامه «صحنه» درباره انتقاداتی که به ریتم کند سریال گرفته می‌شود با ارائه توضیحاتی گفت: « این سریال درباره روابط بین افراد است و یک سریال اکشن و حادثه ای نیست که ریتم تند داشته باشد و این به اقتضای قصه اتفاق می‌افتد. قصه دل درباره به هم خوردن یک عروسی است و پایه داستان همین است و خیلی طبیعی است که ما چهار قسمت به دنبال عروس سریال بپردازیم. »

وی در واکنش به نقد تجمل گرایی در این سریال نیز گفت: «من ترغیب به تجمل گرایی نکردم و زندگی خیلی لاکچری نشان ندادم من دو خانواده مرفه را نمایش دادم. چرا به این به نگاه نمی‌کنیم که خیلی‌ها با دیدن این فیلم حداقل رویای خودشان را می‌بینند و همین یک انگیزه برای آدم‌ها است که به لحاظ مالی و اقتصادی دلشان بخواهند پیشرفت کنند ، چرا مردم نباید حق داشته باشند که رویاهایشان را در قالب فیلم و سریال ببینند؟ »

این کارگردان در پاسخ به این سوال مردم که سن بازیگر رستا که ساره بیات عهده دار آن است با نقش هم‌خوانی ندارد با بیان خبر ازدواج بیات اعلام کرد: ما که نگفتیم ایشان ۲۰ سال سن دارد ضمن اینکه در زندگی واقعی باید بگویم نیز ایشان در حال حاضر در آستانه ازدواج است.

او در پایان با اشاره به مذاکره و حل اختلافاتش با پانته آ بهرام در آستانه تولید عاشقانه ۲ گفت: «قطعا مهناز افشار در سری جدید حضور نخواهد داشت و برای بازیگر نقش گیسو از مردم نظرخواهی خواهیم کرد. »

برنامه «صحنه» به تهیه کنندگی محمد بخشایش و اجرای آرش ظلی پور و سردبیری دنیا خمامی یک هفته در نیان از رادیو تهران پخش می‌شود.

منبع: خبرآنلاین

 


آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

دیدگاه‌ها

میترا...در رابطه با سریال مسخره دل

1398/12/07

سریال دل نامناسب با هنجارهای جامعه...کجادیدیدعروس شب عروسی فرارکند وبه هیچ احدی پاسخگو نباشد...استفاده از پیرزن ۵۰ ساله بعنوان عروس ۲۰ ساله کمدی سراسر خنده دارفیلم...سوژه غیرواقعی دزدیده شدن عروس در مجتمع تجاری مسکونی...سکانس های طولانی و خسته کننده برای وادارکردن عروس به حرف زدن...اشرافیت خنده دار فوق لاکچری سراسربدبختی و مشکوک توهین به طبقه پولدار...کار کردن باپرویی تمام عروس در محیط کار سابق...که منافات بافرهنگ ایرانی دارد و سوال آخر...چرا همه بازیگران دراوج ثروتمندی عقده ای و بدبخت هستند انتقادات مهم از نظر من به سریال مسخره دل...امیدوارم من بعد شاهکارهای این چنین مسخره نباشیم!

دوست دار سریال دل

1399/04/04

مجبور نیستی که ببینی

پروا

1399/04/31

مجبور نیستی این سریال و ببینی خانوم گستاخ🤬🤬😡😡

ساره بیات

1399/04/31

سریال دل محشره من فقط به دلیل حضور ساره بیات این سریال رو دنبال می‌کنم

دیدگاه شما

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تارنماگستر

تازه‌ترین‌ها