دره فرحزاد پاکسازی شد

دره فرحزاد پاکسازی شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از جمع‌آوری ۲۰۰ معتاد متجاهر در کمتر از یک ساعت از دره فرحزاد و انتقال آنها به مراکز بازپروری خبر داد.

محمد بخشنده در گفتگو با خبرنگار آنا از جمع‌آوری ۲۰۰ معتاد متجاهر از دره فرحزاد در کمتر از یک ساعت خبر داد و گفت: بعد از واصل شدن گزارشات مردمی مبنی بر حضور معتادان، خرده‌فروشان و ولگردان در منطقه فرحزاد تهران، تیمی از پلیس مبارزه با مواد مخدر برای بررسی موضوع تشکیل شد.

وی ادامه داد: بعد از انجام تحقیقات مشخص شد که موضوع صحت دارد لذا مأموران در راستای طرح پاکسازی مناطق تهران از لوث وجود معتادان، اقدامات لازم را انجام دادند و معتادان را که زمینه سلب آسایش مردم را در منطقه مذکور فراهم کرده بودند، بازداشت و به مراکز بازپروری منتقل کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه در این عملیات غافلگیرکننده ۴ خرده‌فروش نیز بازداشت شدند، خاطرنشان کرد: مقادیری مواد مخدر از آنها کشف شد.

بخشنده گفت: طرح پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای پاکسازی مناطق پرخطر تهران همچنان ادامه دارد.

 


دیدگاه‌ها

دیدگاه شما

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تازه‌ترین‌ها