جدیدترین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در ایران

جدیدترین آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در ایران

آمار جدید امروز 11 اسفند، مبتلایان و فوتی‌های کرونا در ایران؛ رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت از شناسایی ۳۸۵ مورد جدید مبتلا به وروس کرونا در کشور خبر داد.

؛ درگذشت ۵۴ نفر | رشد بالای آمار در تهران؛ کرونا به کرمان هم رسید

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت از شناسایی ۳۸۵ مورد جدید مبتلا به وروس کرونا در کشور خبر داد.

به نقل از همشهری، کیانوش جهانپور رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: شعار کرونا را شکست می‌دهیم ممکن نیست مگر با تحقق شعار هر خانه یک پایگاه سلامت.

وی افزود: از روز گذشته تا امروز ۳۸۵ نفر مبتلای جدید شناسایی شدند و این نشان دهنده این است که تعدادی از افراد در روزهای گذشته با افراد مبتلا درگیر بوده‌اند که ظرف این چند روز ابتلایشان مشخص شده است.

جهانپور گفت: بیشترین موارد کرونا در روزهای اخیر که شناسایی شده‌اند متعلق به شهر تهران و استان تهران است که این عدد بالغ بر ۱۷۰ مورد است.

وی تصریح کرد: کل موارد ابتلا به ۹۷۸ مورد رسیده است. آمار درگذشتگان به عدد ۵۴ مورد رسیده است که ۱۱ مورد از این افراد کسانی هستند که ظرف ۲۴ ساعت گذشته فوت شده‌اند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: این در حالی است که تا کنون ۱۷۵ مورد از افراد بستری شده در بیمارستان بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

جهانپور گفت: در استان قم ۳۰ مورد جدید، استان تهران ۱۷۰ مورد، استان گیلان ۲۸ مورد، استان مرکزی ۴۴ مورد، استان اصفهان ۱۳ مورد، استان فارس هشت مورد، استان خراسان رضوی ۱۷ مورد، استان کرمانشاه ۲ مورد، استان لرستان هشت مورد، استان سمنان سه مورد، استان مازندران ۱۱ مورد، استان همدان سه مورد، استان خراسان جنوبی دو مورد، استان البرز ۳۱ مورد، استان هرمزگان ۲ مورد، استان خوزستان ۹ مورد، استان سیستان و بلوچستان یک مورد، استان ایلام یک مورد و استان کرمان ۲ مورد جدید کشف شده است.

 

 


دیدگاه‌ها

دیدگاه شما

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تازه‌ترین‌ها