janbebe
نکاتی که در هنگام پوشیدن لباس قرمز باید به آن توجه داشته باشید

نکاتی که در هنگام پوشیدن لباس قرمز باید به آن توجه داشته باشید

رنگ قرمز از جمله رنگ‌های جادویی و جذابی است که نظرها را به خود جلب می‌کند. اکثر خانم‌ها زمان‌هایی که می‌خواهند مرکز توجه قرار بگیرند از این رنگ برای افزایش جذابیت و جلب کردن نگاه‌ها به سمت خود استفاده می‌کنند.

لباس‌های قرمز رنگ از جمله آیتم‎های کلاسیک و جذاب هستند که در کمد لباستان می‌درخشند. رنگ قرمز از جمله رنگ‌هایی است که طیف بسیار گسترده‌ای را تشکیل می‌دهد، بنابراین اولین توصیه‌ به شما این است که رنگ قرمزی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما هماهنگی زیادی دارد. نکته‌ی بعدی در مورد نوع لباستان است. به خاطر داشته باشید ک همیشه لباس‌هایی را انتخاب کنید که هنگام پوشیدن آن راحت بوده و اعتماد به نفس زیادی دارید. اکسسوری و نوع میکاپتان نیز از سایر موارد تکمیلی هستند که به هر چه بیشتر شدن درخشش شما کمک خواهند کرد، در ادامه‌ی این مقاله با ما همراه باشید تا به صورت اختصاصی تمامی این نکات را توصیح داده تا بهتر آن را درک کنید.

تشخیص رنگ پوست نقش بسیار مهمی در انتخاب لباس قرمز شما خواهد داشت. به عبارت دیگر چالش برانگیزترین قسمت در مورد پوشیدن یک لباس قرمز رنگ این است که از همان ابتدا با تناژ پوست خود آشنا باشید تا بتوانید رنگ قرمز لباستان را با توجه به آن خریداری کنید. قبل از پوشیدن لباس قرمزتان، توجه داشته باشید که رنگ پوست شما جزء تناژ گرم، سرد و یا در دسته‌ی خنثی قرار گرفته است! اگر نمی‌توانید با اطمینان به این پرسش پاسخ دهید می‌توانید از رگ‌های بدنتان کمک بگیرید. وجود رگ‌های آبی یا بنفش حاکی از داشتن تناژ پوستی سرد است. اگر رگ‌های بدنتان بیشتر سبز رنگ هستند پس شما تناژ پوستی گرمی دارید و اگر رگ‌هایتان یقینا رنگ خاصی را از خود نشان نمی‌دهند پس تناژ پوست شما جزء گرو خنثی قرار دارد.

اگر باز هم نتوانستید تناژ پوستی خود را تشخیص دهید خودتان را در لباس‌های طلایی و نقره‌ای رنگ تصور کنید. کدام رنگ بیشتر به شما می‌آید؟ لباس نقره‌‌ای بیشتر مناسب افرادی است که دارای رنگ پوست گرم می‌باشند و لباس‌های طلایی رنگ نیز مناسب افرادیست که دارای تناژ پوستی سرد هستند. اما افرد با رنگ پوست خنثی با هر دو رنگ زیبا به نظر می‌رسند.
از آن‌جایی که وارد فصل تابستان شده‌ایم راه دیگری نیز برای تشخیص تناژ پوستیتان وجود دارد. اگر شما جزء افرادی هستید که به راحتی در فصول گرم سال برنزه می‌شوید و اصلا نمی‌سوزید، پس در زمره‌ی افراد با تناژ پوستی گرم هستید و اگر به راحتی زیر نور آفتاب پوست بدنتان می‌سوزد و سخت برنزه می‌شوید باید بدانید که تناژ پوستی سرد دارید.

چه قرمزی مناسب افراد با تناژ پوستی گرم است؟

اگر شما جزء افرادی هستید که دارای رنگ پوست گرم هستند به شما توصیه می‌کنیم بیشتر از سایه‌های قرمزی که طبیعی هستند استفاده کنید. قرمز پررنگ و یا روشن مناسب این دسته از افراد نمی‌باشد. می‌توانید از ترکیب رنگ‌های قرمز – بنفش و یا نارنجی – قرمز نیز استفاده کنید. سعی کنید رنگ‌های قرمز با تناژ گرم‌تر را در هنگام خرید لباس، اولویت قرار دهید. رنگ‌های قرمز تیره یا گوجه‌ای رنگ قطعا انتخاب بسیار خوبی برای شما خواهند بود. به خاطر داشته باشید قرمز بسیار روشن و قرمز یاقوتی مناسب رنگ پوست شما نیست.

در مورد افرادی که تناژ پوستی سرد دارند باید بگوییم هر چه قرمز پررنگ‌تر و سرخ‌تر باشد با رنگ پوست شما هماهنگی بیشتری خواهد داشت. برای مثال قرمز یاقوتی انتخاب بسیار مناسبی برای این دسته از افراد به حساب می‌آید. همچنین تناژهای روشن‌‌تر نیز کاملا با تناژ سرد هماهنگی خواهد داشت.

در  نهایت افرادی که تناژ پوست آن‌ها جزء گروه خنثی قرار گرفته است با تمام تناژهای قرمز هماهنگ هستند و می‌توانند آزادانه انتخاب کنند. به این دسته از افراد توصیه می‌کنیم حتما تناژهای قرمز روشن را در نظر داشته باشند و در هنگام خرید لباس اولویت قرار دهند.

به مدل لباس حتما توجه کنید

به طور کلی طول پیراهن‌های قرمز تا روی زانو و یا حتی کوتاه‌تر است  اما با این حال باید توجه داشته باشید که طول لباستان را با توجه به سایز بدن و همچنین قدتان انتخاب کنید. اگر قد بلندی دارید و هیکلتان فرم سیب دارد، سعی کنید بیشتر لباس‌های بلند را مد نظر قرار دهید. این سبک لباس‌ها باعث می‌شوند تا لاغرتر به نظر برسید. اگر قد کوتاهی دارید به هیچ عنوان از پیراهن‌های بلند استفاده نکنید. به افراد کوتاه قد توصیه می‌کنیم به جستجوی پیراهن‌‌های یقه هفت بپردازند.
اگر قصد دارید از این پیراهن در مجالس متعددی نظیر عروسی، تولد، مهمانی، دورهمی‌های دوستانه و … استفاده ببرید به شما توصیه می‌کنیم بیشتر به دنبال مدل‌های ساده بگردید زیرا این سبک پیراهن‌ها نه خیلی رسمی و نه خیلی کژوال هستند و شما می‌توانید در هر مجلس و مراسم خاصی از آن‌ استفاده کرده و از ایجاد هزینه‌ی اضافی پرهیز کنید. برای مثال پیراهن‌های ساده‌ای که کوتاهی آن‌ها تا بالای زانوست، آستین سه ربع و همچنین یقه هفت هستند را می‌توانید در اکثر مهمانی‌ها و مجالس بپوشید.

نکته‌ی 1: اگر به دنبال پیراهنی هستید که بتوان برای هر مراسمی آن را بپوشید به شما توصیه می‌کنیم از خرید پیراهن‌های تنگ و کوتاه به شدت پرهیز کنید و بیشتر به دنبال پیراهن‌‍‌هایی که بلند و همچنین آزادتر هستند بگردید. همچنین به خاطر داشته باشید که لباس‌های ساده را به راحتی با هر اکسسوریی می‌توان ست کرد و متناسب با مهمانی که قصد رفتن به آن را دارید ظاهری جدید به پیراهن بخشید.

نکته‌ی 2: به خاطر داشته باشید که پیراهن‌های قرمز رنگ به خودی خود جذاب هستند، بنابراین لازم نیست که حتما خیلی کوتاه و یا جذب باشند. پس توصیه می‌کنیم حتما پیراهنی را انتخاب کنید که با توجه به فرم بدنتان در آن احساس راحتی داشته باشید.

در مورد کفش‌هایتان نیز باید بگوییم تنوع رنگ‌هایی که می‌توانید با یک پیراهن قرمز ست کنید وسیع است و شما می‌توانید با توجه به نوع مهمانی، مدل‌های اسپورت‌تر و یا سنگین، تقریبا هر رنگی را انتخاب کرده و به پا کنید. رنگ‌های خنثی، مشکی، سفید و تناژهای مختلف قرمز از جمله بهترین انتخاب‌های ممکن برای پیراهن شما خواهد بود.
نکته‌ی 1 : اگر به دنبال کفش برای مراسم‌های رسمی هستید پیشنهاد می‌کنیم از کفش‌های پاشنه بلند استفاده کنید. این سبک کفش‌ها به راحتی استایل مورد نظر شما را برای مهمانی‌های خاص، عروسی و… تکمیل خواهد کرد.
نکته‌ی 2: صندل و کفش‌های تخت بیشتر مناسب جشن تولدها و مهمانی‌های غیررسمی هستند.

با لباس‌ قرمز چه اکسسوری‌های جانبی را می‌توان استفاده کرد؟

نکته‌ی تکمیلی و حائز اهمیت در مورد پیراهن‌ها، ست کردنشان با اکسسوری‌های مناسب می‌باشد تا جلوه‌ی بیشتری به ظاهرتان بدهد. اما استفاده‌ی بیش از حد نیز ممکن است استایل شما را بیش از حد شلوغ نشان دهد. اکسسوری‌های سفید رنگ معمولا انتخاب هوشمندانه‌ای برای پیراهن شما خواهند بود. این رنگ اکسسوری‌ها در عین سادگی، جذابیت لباستان را دو چندان خواهند کرد و به دلیل روشن بودن، لباس شما را بیشتر به نما می‌آورند. همچنین با آمدن فصل تابستان که رنگ‌های روشن بیشتر در معرض توجه هستند، اکسسوری‌های سفید در کنار پیراهن قرمزتان علاوه بر زیبایی، بسیار ترندی خواهد بود.

گوشواره‌هایی به رنگ نقره‌ی، طلایی و مشکی از دیگر انتخاب مناسب برای آماده شدن برای یک مهمانی با پیراهن قرمز است. این رنگ‌ها به طور کل با هر قرمزی هماهنگی دارند و ظاهر شما را به ویژه برای یک مهمانی رسمی تکمیل می‌کند.

چه سبک آرایشی در هنگام پوشیدن لباس قرمز مناسب است؟

پوشیدن لباس قرمز به اندازه‌ی کافی نظرها را به خود جلب می‌کند، پس توصیه‌ی ما به شما این است که تا حد ممکن آرایش خود را مینیمال نگه دارید و از میکاپ‌های غلیظ به شدت اجتناب کنید. بهتر است رژ لبتان همواره تیره‌تر و یا روشن‌تر از رنگ پیراهنتان باشد. سعی کنید رنگ رژتان دقیقا همرنگ پیراهنتان نباشد. اگر آرایش چشم اسموکی و یا غلیظ را انتخاب کرده‌ای، رنگ رژه لبتان را تا حد ممکن خنثی نگه دارید زیرا استفاده‌ی بیش از حد از لوازم آرایشی در هنگام پوشیدن لباس قرمز، تنها باعث می‌شود ظاهر شما شلوغ به نظر برسد. رنگ قرمز به خودی خود برجسته و قابل توجه است پس سعی کنید با کم‌تر کردن لایه‌های آرایش خود ظاهری شیک را برای خود رقم بزنید.

در آخر نیز به خاطر بسپارید که هنگام آماده شدن برای شرکت در یک مهمانی رسمی، بهتر است اکسسوری‌های خود را تا حد ممکن کاهش دهید. لباس قرمز بسیار مناسب استفاده در مجالس رسمی است اما استفاده‌ی بیش از حد از اکسسوری در کنار آن تنها باعث می‌شود تا ظاهرتان شلخته و نامرتب دیده شود. سعی کنید از یک یا دو اکسسوری شیک برای آراسته کردن پیراهن خود استفاده کرده تا درخشش پیراهنتان بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. اگر هم خیلی اهل استفاده از اکسسوری‌هایی نظیر ساعت، دستبند و … نیستید، پیشنهاد می‌کنیم از روسری و یا کمربند برای آراستگی بیشتر پیراهن خود استفاده کنید و از تغییر چشمگیر استایلتان تنها به وسیله‌ی این دو اکسسوری کمتر استفاده شده به وجد بیایید.

 

 


آیا این مطلب برایتان مفید بود؟
باسلام

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

خانومی

تازه‌ترین‌ها

آخرین تصویر از علی انصاریان که داماد خانواده انتشار داد

آخرین تصویر از علی انصاریان که داماد خانواده انتشار داد

شرط بخشش حمید صفت چیست؟ شاکی پرونده حمید صفت را بشناسید

شرط بخشش حمید صفت چیست؟ شاکی پرونده حمید صفت را بشناسید

هشت درمان خانگی موثر برای داشتن موهایی پرپشت و سالم

هشت درمان خانگی موثر برای داشتن موهایی پرپشت و سالم

درمان کرونا با نوشیدن چای سبز امکان‌پذیر است؟

درمان کرونا با نوشیدن چای سبز امکان‌پذیر است؟

مارمولک غول پیکر مشتری ناخوانده یک سوپر مارکت در تایلند+ فیلم دستگیری توسط پلیس

مارمولک غول پیکر مشتری ناخوانده یک سوپر مارکت در تایلند+ فیلم دستگیری توسط پلیس

شومیز و بلوزهایی که در سال 1400 روی مُد هستند؛ شومیزهای زنانه مد 2021

شومیز و بلوزهایی که در سال 1400 روی مُد هستند؛ شومیزهای زنانه مد 2021

افشاگری ریحانه پارسا از تجاوز کارگردان سینما، سیاوش اسعدی

افشاگری ریحانه پارسا از تجاوز کارگردان سینما، سیاوش اسعدی

هفت روش عجیب برای مقابله با استرس در لحظه

هفت روش عجیب برای مقابله با استرس در لحظه

کیم کارداشیان میلیاردر شد

کیم کارداشیان میلیاردر شد

ترندهای آرایشی بهار 2021 ؛ کدام سبک‌های آرایشی  بهار 1400 مد هستند

ترندهای آرایشی بهار 2021 ؛ کدام سبک‌های آرایشی بهار 1400 مد هستند

نوید محمدزاده برای تولد سی و پنج سالگی خود نوشت

نوید محمدزاده برای تولد سی و پنج سالگی خود نوشت

آنچه باید از عید پاک یا ایستر بدانیم؛ فلسفه و آداب و رسوم عید پاک

آنچه باید از عید پاک یا ایستر بدانیم؛ فلسفه و آداب و رسوم عید پاک

علت اصلی لرزش عضلات حین ورزش چیست؟

علت اصلی لرزش عضلات حین ورزش چیست؟

بهترین روش خانگی برای پاکسازی منافذ پوست

بهترین روش خانگی برای پاکسازی منافذ پوست

واکنش ظریف به کاریکاتورهایش

واکنش ظریف به کاریکاتورهایش

نظر امیر تتلو درباره حکم اعدام حمید صفت

نظر امیر تتلو درباره حکم اعدام حمید صفت

وصیت آزاده نامداری و آخرین پیامک او به همسرش چه بود؟

وصیت آزاده نامداری و آخرین پیامک او به همسرش چه بود؟

دنیا جهانبخت و خبر بارداری اش؛ دنیا جهانبخت مادر شد؟

دنیا جهانبخت و خبر بارداری اش؛ دنیا جهانبخت مادر شد؟

سلبریتی هایی که به خدا اعتقاد ندارند؛ لائیک ‌های هالیوود از آنجلینا تا برد پیت

سلبریتی هایی که به خدا اعتقاد ندارند؛ لائیک ‌های هالیوود از آنجلینا تا برد پیت

سریال ترکیه‌ای معصومیت؛ زمان پخش، خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران

سریال ترکیه‌ای معصومیت؛ زمان پخش، خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران

اشاره بی‌سابقه به عادت ماهانه در تلویزیون ایران

اشاره بی‌سابقه به عادت ماهانه در تلویزیون ایران

چرا ژاپنی‌ها هر روز برنچ می‌خورند اما چاق نمی‌شوند و جوان می‌مانند؟

چرا ژاپنی‌ها هر روز برنچ می‌خورند اما چاق نمی‌شوند و جوان می‌مانند؟

دور دورِ گلزار با رُبروتو کارلوس در ماشین فوق لاکچری

دور دورِ گلزار با رُبروتو کارلوس در ماشین فوق لاکچری

ستارگانی که در اوج شهرت خودکشی کردند؛ از مرلین مونرو تا هیث لِجر

ستارگانی که در اوج شهرت خودکشی کردند؛ از مرلین مونرو تا هیث لِجر

واکنش احسان کرمی به درگذشت آزاده نامداری؛ چرا انقدر سرخودی؟

واکنش احسان کرمی به درگذشت آزاده نامداری؛ چرا انقدر سرخودی؟