آیدا نامجو هنرپیشه نقش شادی( نامزد مازیار) در فوق لیسانسه ها

آیدا نامجو هنرپیشه نقش شادی( نامزد مازیار) در فوق لیسانسه ها

نقش شادی در سریال لیسانسه‌ها اولین تجربه تلویزیونی آیدا نامجو است. او البته قبل از این سریال نیز تجربه بازیگری را داشت. با بیوگرافی این هنرپیشه آشنا شوید:

آیدا نامجو بازیگر نقش شادی در سریال فوق لیسانسه‌ ها از بازیگران جوانی است که تاکنون توانسته به خوبی در مسیر بازیگری پیش برود.

 

آیدا نامجو متولد سال 1371 است. او روز سوم فروردین به دنیا آمده البته برخی سایت‌ها نوشته‌اند او متولد اردیبهشت سال 70 است و شناسنامه‌اش را برای فروردین سال 71 گرفته‌اند.

آیدا نامجو یک برادر هم به نام سروش دارد. او از کودکی به بازیگری علاقه داشت و به همین دلیل بعد از اتمام مقطع راهنمایی به هنرستان رفت تا تئاتر بخواند و اتفاقا دانش‌اموز ووفقی هم بود و برای سینما رشته کارگردانی را انتخاب کرد و در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل شد.

 

شروع بازیگری آیدا نامجو

آیدا نامجو بازیگری را با تئاتر شروع کرد. او زمانی‌که روی صحنه رفت 15 سال بیشتر نداشت و از همان زمان نشان داد استعداد ویژه‌ای در بازیگری دارد.

 

نامجو وقتی 19 ساله بود بازی مقابل دوربین را تجربه کرد و در فیلم سینمایی قبیله من که غلامرضا آزادی آن را ساخته است حضور یافت. بازی در این فلیم اگرچه تجربه خوبی بود اما نتوانست آیدا نامجو را به جامعه معرفی کند.

 آیدا نامجو در نقش شادی در سریال لیسانسه ها و فوق لیسانسه ها

سروش صحت در فصل دوم سریال لیسانسه ها برای نقش نامزد مازیار  دنبال چهره‌ای جدید می‌گشت و آیدا نامجو را انتخاب کرد. نامجو پس از آن در سریال فوق لیسانسه ها هم نقش خود را ادامه داد.

 

شادی در سریال فوق لیسانسه ها دختری نسبتا مغرور است. او برای مراقبت از خواهر باردارش به تهران آمد. به قول خودش آمده بود خاله شود که عروس شد و به عقد مازیار درآمد. او بعد از مدت ها مخالفت به مازیار بله گفت اما آنها برای رفتن زیر یک سقف با مشکلات زیادی مواجه هستند.

 

نامجو در چه فیلم‌ها و سریال‌هایی بازی کرده است.

آیدا نامجو بعد از سریال لیسانسه ها در سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسعدیان حضور یافت و نقش ندا همسر سروش را بازی کرد.

بازیگر جوان درسال 96 نیز در فیلم جزیره مهربانی بازی کرد.

 

نامجو غیر از بازیگری کارگردانی را هم تجربه کرده است البته در عرصه تئاتر.

 


دیدگاه‌ها

نینا

1399/02/17

سلام به نظر من آدم حتما نباید بره هنرستان تا بازیگر شه میتدنم به فرض مثال رشته ی ریاضی رو انتخاب کنه ودر کنار دانشگاه ریاضی به کلاس یا دانشگاه بازیگری بره آخه خیلی ها اینطور شدند به نظر من

دیدگاه شما

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تازه‌ترین‌ها