شوخی بی جای مسافر در مورد کرونا، او را پای محاکمه کشاند

شوخی بی جای مسافر در مورد کرونا، او را پای محاکمه کشاند

این مسافر در مصاحبه ای گفت گفت: "من ایستادم ، گفتم ،" لطفا توجه کنید من از استان هونان چین بر میگردم " و نتیجه این شد...

بخارمگ- مردی کانادایی است که با شوخی بی‌جای خود درباره کرونا یک هواپیما را مجبور به فرود اضطراری کرد و همه مسافران را به دردسر انداخت.

 

به نوشته سی بی اس ماجرا از این قرار است که 243 مسافر سوار بر هواپیمای شرکت وست جت کانادا از تورنتو به جامائیکا می‌رفتند که یکی از مسافران ایستاد و توجه همه را به خود جلب کرد و گفت که از استان هونان چین بر می گردد و ممکن است مبتلا به ویروس کرونا باشد.

مهمانداران که حرف‌های این مرد را جدی گرفته بودند  ایبتدا به او دستگش و ماسک مخصوص دادند و موضوع را به خلبان اطلاع دادند. خلبان نیز از ترس ابتلای سایر مسافران به کرونا و شیوع بیشتر این بیماری تصمیم گرفت پرواز را نیمه تمام بگذارد. او با برج مراقبت فرودگاه تورنتو تماس گرفت و موضوع را اطلاع داد و هواپیما به این شهر بازگشت تا فرود اضطراری کند.

 

مسافر شوخ بعد از نشستن هواپیما گفت هیچ کدام از حرف‌هایش واقعیت ندارد و او فقط قصد شوخی داشت.او که بلاگر اینستاگرام و تولید کننده ویدیو در یوتیوب است گفت که برای ساخت محتوای شوخی برای صفحه اینستاگرامش این شوخی را شروع کرده است.

 

یکی دیگر از مسافران هواپیما ، جولی آنه برودریك ، در فیس بوك نوشت كه پرواز او بازگشت "زیرا یک احمق وانمود كرد كه ویروس کرونا دارد. فقط برای ارسال در یوتیوب".

 

 

این مرد 29 ساله به اتهام ضرر زدن به شرکت هواپیمایی دستگیر شد. قرار است این مسافر 9 مارس محاکمه شود.

 


آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تارنماگستر

تازه‌ترین‌ها