مهران مدیری در نشست خبری فیلم درخت گردو؛ کردها شگفت انگیزند

مهران مدیری ابتدای این نشست خبری برای بازماندگان فاجعه سقوط هواپیمای اکراینی آرزوی صبر کرد.و سپس گفت جای پیمان معادی بسیار خالی است.

نشست خبری فیلم درخت گردو با حضور مصطفی احمدی (تهیه‌کننده)، محمد حسین مهدویان (کارگردان)، حسین حسنی و ابراهیم امینی (نویسنده)، مهران مدیری، مینا ساداتی، مینو شریفی (بازیگران)، هادی بهروز (مدیر فیلمبرداری) و برخی عوامل دیگر در سالن رسانه‌های پردیس ملت برگزار شد.

 

مهران مدیری در نشست خبری فیلم درخت گردو گفت: دوستی من با احمدی تهیه کننده و مهدویان و بازیگران خوبی که در این فیلم بود از عوامل دیگر حضورم در این فیلم بود و دیگر اینکه عاشق مردم کرد هستم. من چندسال همه دوران جنگ در کردستان بودم و سال‌ها با آنان زندگی کردم و دوستان کرد بسیار دارم. کردها بسیار شریف، باسواد، اهل کتاب و باوجود محرومیت‌هایی که دارند انسان‌های مهربان و دوست داشتنی‌اند. شگفت‌انگیزند کردها و دوست داشتم که ادای دینی کرده باشم به مردمی که سال‌ها در جنگ پذیرای ما بودند.

 


خبرهای مرتبط

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تازه‌ترین‌ها