janbebe
افشاگری بی‌سابقه درباره شبکه گسترده فحشا با مدیریت ترامپ و همسرش

افشاگری بی‌سابقه درباره شبکه گسترده فحشا با مدیریت ترامپ و همسرش

یک پژوهشگر آمریکایی با انتشار گزارشی در نشریه ایتالیایی «ایلفاروسولموندو» جزئیاتی از یک شبکه گسترده فساد و فحشا با مدیریت رئیس‌جمهور کنونی آمریکا و همسرش را فاش کرده است.

با نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده آمریکا، افکار عمومی جهان هر روز شاهد افشاگری‌های جدید درباره دو نامزد دموکرات و جمهوری‌خواه هستند.

در یکی از آخرین موارد این افشاگری‌ها، «آدام دنتور» فعال اجتماعی و پژوهشگر آمریکایی در گزارشی که امروز دوشنبه هفتم سپتامبر 2020 آن را در نشریه ایتالیایی «ایلفاروسولموندو» منتشر کرده، به جزئیاتی از شبکه گسترده فساد و فحشا با مدیریت «ملانیا و دونالد ترامپ» پرداخته است.

در این گزارش آمده است:

حدود دو ماه پیش و در لابه‌لای اخبار فاجعه کرونا و اعتراضات ضدنژادپرستی در آمریکا، همسر و دختر «استیر سالاس» قاضی فدرال آمریکا برای رسیدگی به پرونده «گیسلاین مکسول» (Ghislaine maxwell) که متهم به آزار جنسی دختران نوجوان است، ترور شدند.

اما گیسلاین مکسول کیست که دادگستری آمریکا وی را متهم نموده که دختران زیر سن قانونی را برای باشگاه سکس «جفری اپستین» و ترامپ شناسایی و استخدام کرده است؟

اپستین کیست که به‌جرم تجاوز به کودکان و راه‌اندازی باشگاه سکس و مواد مخدر سرانجام جنازه‌اش در جولای 2019 در زندان منهتن در حالی پیدا شد که فیلم‌های دوربین‌های مداربسته نیز پاک شده بودند؟

قاضی «آکوستا» کیست که اپستین را به‌جرم تجاوز به کودکان در سال 2017 متهم شناخت اما به‌دلیل دوستی او با ترامپ تنها به 13 ماه زندان محکوم شد و آکوستا به‌عنوان دستخوش وزیر کار ترامپ شد اما با باز شدن دوباره پرونده اپستین مجبور به استعفا گردید؟

اپستین و مکسول چه رابطه‌ای با دونالد و ملانیا ترامپ داشتند که کار آنها به خودکشی و بازداشت کشیده شده است؟

اینها سؤالاتی است که کنار تمام اتفاقات دوران ریاست جمهوری ترامپ، ذهن بسیاری از افکار عمومی داخل و خارج آمریکا را به خود مشغول ساخته است.

گیسلاین مکسول دوست دختر اپستین، دختر رابرت مکسول فعال بدنام مطبوعات و عضو پارلمان بریتانیا است که بعد از اینکه در 1991 فاش شد صدها میلیون پوند از صندوق بازنشستگان شرکتش دزدی کرده بود، جنازه‌اش در نزدیکی قایق لوکس تفریحی‌اش در دریا پیدا شد و خانواده‌اش کمتر از یک روز همه دارایی‌های خود را از دست داد و گیسلاین مکسول که گذرنامه‌های فرانسه، انگلیس و آمریکا را داشت برای فرار از فقر و بدنامی به نیویورک مهاجرت کرد.

مکسول در نیویورک وارد همکاری با اپستین دلال سکس و مواد مخدر شد و پیشنهاد کار در زمینه مدلینگ را با این نیت ارائه کرد که با در اختیار گذاردن دختران زیبای باکره و جوان به ثروتمندان، درآمدهای نجومی کسب کند.

او که در کالج Marlborough از گرانترین کالج‌های خصوصی انگلیس درس خوانده بود و به‌واسطه پدرش با اعضای کاخ باکینگهام در ارتباط بود، دسترسی راحتی به کثیف‌ترین ثروتمندان انگلیس و از جمله «شاهزاده آندرو» داشت.

اپستین و مکسول برای شروع کار آژانس سکس خود نیاز به انتخاب افرادی سرشناس در نیویورک و لندن داشتند. اپستین ترامپ را که برای فرار از ورشکستگی مالی در سال 91 به کار پردرآمد و آشنایی با افراد صاحب‌نام نیازمند بود، قانع کرد.

مکسول هم شاهزاده آندرو را در نظر گرفت که ارتباط خوبی با متنفذین لندن و شاهزاده‌های ثروتمند سعودی و امارات داشت.

اپستین توسط مکسول به شاهزاده آندرو برای میزبانی باشگاه سکس لندن معرفی شد و سال‌ها در باشگاه سکس لندن و نیویورک همکاری داشتند و آندرو مشتری ثابت تجاوز به دختران باکره بود.

تیم آمریکایی «ترامپ ــ اپستین» و تیم انگلیسی «آندرو ــ مکسول» برای آغاز یک کار حرفه‌ای بین‌المللی جهت میزبانی سکس ثروتمندان نیاز به همکاری با یک برند جهانی داشتند.

ترامپ که از افراد ثابت پارتی‌های شبانه کازابلانکا در قصرها و عمارات خود در نیویورک بود، «جان کازابلانکا» مدیر شرکت ایتالیایی Elite Model Management را برای همکاری برگزید و در 1991 با او یک توافق تجاری به‌عنوان سرمایه‌گذار و داور مسابقات زیبایی «الیت مدل» امضاء کرد.

با این توافق صنعت مدلینگ و صنعت سکس اروپا و آمریکا ادغام شدند و دسترسی سیاستمداران و ثروتمندان به سکس پنهان و بدون دردسر با دختران نوجوان و باکره را در پارتی‌های ترامپ و اپستین ممکن ساخت که با استقبال روبه‌رو شد، حتی «بیل کلینتون» رئیس جمهور سابق آمریکا و شاهزاده‌های کشورهای عربی هم در این پارتی‌ها شرکت داشتند.

ترامپ و اپستین برای پیشرفت کار در سال‌های 91 و 92 مسابقات دختران مدل جوان را در  «هتل پلازا» و در سال 93 در Maralogo برگزار کردند. در این مسابقات مدل‌های برتر که حاضر به همکاری با «الیت مدل» بودند، انتخاب شدند.

این مسابقات یک دستاورد مهم داشت و مشخص کرد که دختران مدل شرق اروپا و آمریکای لاتین و به‌ویژه برزیل آمادگی بیشتری برای همکاری‌ در صنعت سکس دارند، از آن پس الیت مدل کار خود را به‌روی دختران نوجوان که از طریق برندهای مد و مجله‌های مد در کشورهای اروپای شرقی شناسایی می‌شدند، متمرکز نمود.

«الیت مدل» برای دسترسی آسان‌تر به دختران اروپای شرقی، سوپرمدل‌های جوانی را انتخاب می‌کرد  که ضمن آشنایی با زبان و فرهنگ روسی جذابیت بیشتری برای جلب نظر دختران کشورهای شرق اروپا داشتند و بعد هم می‌توانستند زمینه راحت‌تر ارتباط و آموزش دخترانی که به‌خصوص از روسیه، اوکراین و بلاروس به آمریکا و لندن منتقل می‌شدند، فراهم کنند.

«ملانیا» در این جست‌وجوها میان دختران زیبای اروپای شرقی مورد توجه قرار گرفت. او که چهره ناشناخته‌ای بود از طریق شخصی به‌نام «زامپولی» به کازابلانکا و اپستین معرفی شد، از این پس برای بین‌المللی شدن چهره ملانیا لازم بود که او در همکاری با برندهای معروف جهان در فرانسه و ایتالیا شهرت جهانی پیدا کند.

زامپولی در  دهه 90 برای جذب دختران اروپا آژانس ID Models را راه‌اندازی کرد و همراه با «جوزف میفسود» که روابط نزدیکی با ترامپ و اپستین داشت هماهنگ‌کننده کارهای ملانیا در ایتالیا بود.

در سال 1992 با حمایت زامپولی و میفسود، «جانا مگزین» عکس‌های ملانیا را به‌همراه 12 دختر زیبای جوان چاپ کرد که در نهایت ملانیا به‌عنوان سه مدل برتر سال انتخاب شد. جراید زرد بلافاصله گزارش‌ها و عکس‌هایی در مورد شخصیت و موفقیت‌های ملانیا منتشر کردند.

ملانیا بعد از به شهرت رسیدن در ایتالیا و فرانسه در سال 1995 با ویزای H-1B وارد نیویورک شد و با یک عکاس ورزشی به‌نام «متیو آتانیان» هم‌خانه شد و بعد از مدتی با اپستین در آپارتمانی که در آن به کار عکاسی اشتغال داشت، زندگی کرد.

این آپارتمان در واقع در اختیار شرکت «الیت مدل» بود و از دختران نوجوان مدل که از اروپا صادر شده بودند برای ارزیابی مدلینگ عکس گرفته می‌شد. در همین آپارتمان بود که جفری اپستین متهم شد که بعد از مجبور کردن یک دختر 15ساله به برهنه شدن، به او تجاوز کرده است.

مشکل اصلی ملانیا در سال‌های اول اقامت در آمریکا اما؛ هزینه‌های سنگین زندگی در نیویورک بود. او در سالهای 1995 تا 1997 از طریق چاپ عکس‌های برهنه خود، به‌ویژه در جت شخصی ترامپ و اسکورت شدن برای برخی مشتریان اپستین، مخارج زندگی پرهزینه در نیویورک را تأمین می‌کرد تا اینکه در سال 99 چند اتفاق مهم روی داد.

ترامپ که ملانیا را به‌عنوان یکی از عروسک‌های سکسی خود انتخاب کرده بود، از همسر دوم خود جدا شد و شرکت «تی مدلز» را به‌امید گسترش امپراتوری دنیای مد راه‌اندازی کرد. این شرکت تحت مدیریت ترامپ و اپستین وارد تجارت سکس و خرید و فروش غیرقانونی دختران باکره و کودکان زیر سن قانونی به ثروتمندان شد.

ملانیا که بعد از چند سال بردگی جنسی جذابیت خود را برای مشتریانی که انتظارات زیادی داشتند از دست داده بود، برای مرحله دوم کار که میزبانی دختران جوان تازه‌وارد بود، به‌کار گرفته و مجبور شد برای حفظ بدن خود و الگو بودن برای مدل‌های تازه‌وارد دو عمل زیبایی در قسمت سینه و صورت طی سال‌های 98 و 99 انجام دهد.

ملانیا و مکسول در «تی مدلز» مدیریت آموزش دخترها برای عکاسی و بعد هم همخوابی با ثروتمندان را به‌عهده داشتند و برای مدل‌هایی که برای ادامه کار مردد بودند با نشان دادن حساب‌های بانکی و عکس‌های مهمانی‌های خود و چگونگی پیشرفت و ترقی در بازار مد، دختران و حتی والدین‌شان را راضی و متقاعد می‌کردند که به کار کوتاه‌مدت پردرآمد با اقامت و مجوز کار در آمریکا رضایت دهند.

ملانیا و مکسول برای اینکه دختران تازه‌وارد بتوانند بدون هیچ‌گونه شرمی کار حرفه‌ای خود را شروع کنند،  آنها را مجبور می‌کردند که رابطه آزاد با مردان اجاره‌ای را تماشا کنند تا بیاموزند که چگونه باید انواع رفتارهای سکسی با مهمانان انجام دهند.

آنها با دیدن این صحنه‌ها می‌بایست جسارت و مهارت‌های لازم را برای انجام سکس با مردان با هر سلیقه و هر شرایط سنی می‌آموختند، حتی در برخی موارد ملانیا و مکسول شخصاً مدل آموزش سکس با مردان اجاره‌ای برای دختران بودند.

بر همین اساس؛ دادگستری آمریکا مکسول را بعد از بازداشت متهم نموده است که دختران زیر سن قانونی را مورد آزار جنسی قرار داده است که طبق قانون حبس ابد در انتظار اوست.

البته ترامپ با اینکه بعد از برگزاری مراسم تحلیفش در ژانویه 2016 قول داد که «تی مدلز» را تعطیل خواهد کرد، اما این آژانس برای خروج دختران مدل که اقامت غیرقانونی در آمریکا داشتند تا سال 2017 همچنان مشغول به کار بود.

برای سرپوش گذاردن بر نقش ترامپ و ملانیا در باشگاه سکس، تاکنون اپستین (ظاهراً) خودکشی کرده، میفسود ناپدید شده، شاهزاده آندرو توسط دادستانی آمریکا احضار شده، مکسول بازداشت شده، دختر استیر سالاس و همسر قاضی فدرال ترور شده، 10 شکایت علیه ترامپ مسکوت مانده و وکلای ترامپ افشاگران بردگی جنسی ملانیا را یا تهدید کرده و یا با هزینه هنگفت به جمع‌آوری عکس‌های لخت ملانیا پرداخته‌اند.

 


آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

داغ ترین‌ها

تازه‌ترین‌ها

مشکل روانی دارم و خودم را به پلیس ایران تحویل می دم!

مشکل روانی دارم و خودم را به پلیس ایران تحویل می دم!

امیر تتلو ممنوع‌الورود شد

امیر تتلو ممنوع‌الورود شد

خالق فیلم «خشم اژدها» درگذشت

خالق فیلم «خشم اژدها» درگذشت

مرموزترین سرقت هوایی تاریخ چگونه رخ داد؟

مرموزترین سرقت هوایی تاریخ چگونه رخ داد؟

سرگذشت پلاسکو را بشنوید

سرگذشت پلاسکو را بشنوید

ازدواج سوم بهاره رهنما با مرد عرب قطعی شد؟

ازدواج سوم بهاره رهنما با مرد عرب قطعی شد؟

ماشین بوگاتی کریستیانو رونالدو در یک تصادف به فنا رفت!

ماشین بوگاتی کریستیانو رونالدو در یک تصادف به فنا رفت!

ببینید: زن و شوهرهای مجری مشهور تلویزیون

ببینید: زن و شوهرهای مجری مشهور تلویزیون

چگونه از رنگ ادرار متوجه بیماری خود می‌شویم؟

چگونه از رنگ ادرار متوجه بیماری خود می‌شویم؟

2 روش آسان برای تهیه کیک تی‌تاپ خانگی

2 روش آسان برای تهیه کیک تی‌تاپ خانگی

بهترین ترفند تازه نگه داشتن کاهو در یخچال

بهترین ترفند تازه نگه داشتن کاهو در یخچال

توقف ساخت دکل مخابراتی به دلیل تخمگذاری شاهین! + فیلم

توقف ساخت دکل مخابراتی به دلیل تخمگذاری شاهین! + فیلم

«‎سلام فرمانده» سرقت هنری از آب درآمد!+فیلم

«‎سلام فرمانده» سرقت هنری از آب درآمد!+فیلم

جاستین بیبر خواننده معروف کانادایی و بیماریِ عجیب‌اش!

جاستین بیبر خواننده معروف کانادایی و بیماریِ عجیب‌اش!

قهوه‌خورها کمتر دچار مرگ زودهنگام ‌می‌شوند

قهوه‌خورها کمتر دچار مرگ زودهنگام ‌می‌شوند

8 بازیگران ایرانی که بدل ترکیه ای دارند! + عکس

8 بازیگران ایرانی که بدل ترکیه ای دارند! + عکس

ورزش کنید، کریپتو و NFT هدیه بگیرید؛ ایده شرکت OliveX برای تشویق کاربران به تحرک

ورزش کنید، کریپتو و NFT هدیه بگیرید؛ ایده شرکت OliveX برای تشویق کاربران به تحرک

گلشیفته فراهانی بین 8 زن ثروتمند ایرانی! + اسامی ناشناخته 7 زن و منبع ثروتشان!

گلشیفته فراهانی بین 8 زن ثروتمند ایرانی! + اسامی ناشناخته 7 زن و منبع ثروتشان!

پردانلودترین اپ‌های ابتدای سال ۲۰۲۲

پردانلودترین اپ‌های ابتدای سال ۲۰۲۲

وقتی تهرانی‌ها از درختان «نان» می‌چیدند!

وقتی تهرانی‌ها از درختان «نان» می‌چیدند!

اگر جزو این افراد هستید هرگز سیب ترش نخورید / خواص سیب زرد یا سیب قرمز و تفاوت‌های آنها

اگر جزو این افراد هستید هرگز سیب ترش نخورید / خواص سیب زرد یا سیب قرمز و تفاوت‌های آنها

با مصرف این روغن سفیدی مو را از بین ببرید

با مصرف این روغن سفیدی مو را از بین ببرید

پسر رونالدو در گذشت +عکس و جزئیات

پسر رونالدو در گذشت +عکس و جزئیات

تیزر هیجان‌انگیز بازسازی کره‌ای سریال Money Heist را تماشا کنید

تیزر هیجان‌انگیز بازسازی کره‌ای سریال Money Heist را تماشا کنید

از بین بردن پشه گلدان با این راهکار ساده

از بین بردن پشه گلدان با این راهکار ساده