اسپایک لی  رسما عذر خواهی کرد

اسپایک لی رسما عذر خواهی کرد

اسپایک لی کارگردان برنده جایزه اسکار چندی پیش از وودی آلن طرفداری کرده بود، اما بر اثر اعتراضات زیاد مجبور به عذرخواهی شد.

داستان از این قرار است که هجمه ها و اعتراضات زیادی بر علیه وودی آلن به راه افتاده است و علت آن اتهام تجاوز وی به یک بچه 7 ساله است. گرچه او همواره این اتهامات را رد کرده و تحقیق پلیس در دهه ۹۰ میلادی نیز چیزی را علیه او به اثبات نرساند. 

 

((وودی آلن کارگردان بزرگ سینما))

 

اسپایک لی اخیرا در یک برنامه رادیویی حاضر شده بود و در آن جا از وودی آلن دفاع کرد. وی گفته بود:«فقط می‌خواهم بگویم وودی آلن یک فیلمساز بسیار بزرگ است و این رفتار تحریمی با او عادلانه نیست. فکر می‌کنم وقتی به عقب برگردیم می‌توانیم به نوعی کشتن یک فرد را ببینیم. نمی‌دانم می‌توان یک نفر را پاک کرد گویی که هیچگاه وجود نداشته است.» 

این صحبت ها موجی از اعتراضات را به راه انداخته بود که در نهایت لی را مجبور به عذر خواهی کرد وی در توییتر خود اینجور نوشت که :«عمیقا عذرخواهی می‌کنم. صحبت‌های من صحیح نبود. من هیچ گاه موضوع آزار و اذیت جنسی، تجاوز و خشونت را تحمل نمی‌کنم و نخواهم کرد. این گونه رفتارها موجب بروز آسیب‌های واقعی می‌شود که نمی‌توان آن‌ها را کوچک شمرد.» 

 

 

 


دیدگاه‌ها

دیدگاه شما

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تازه‌ترین‌ها