جدیدترین پیراهن های تابستانی؛ جایگزین‌‌های خوب برای مانتو

جدیدترین پیراهن های تابستانی؛ جایگزین‌‌های خوب برای مانتو

در این مطلب قصد داریم مدل های پیراهن‌هایی را برای شما به نمایش بگذاریم که اغلب در سال جدید توسط برندهای لوکس عرضه شده‌اند و بیانگرِ سبکِ پوششِ روز می باشند.

اگر کمی خلاقیت در خیاطی داشته باشید یا دوزنده های ماهری در اطراف خود داشته باشید، می توانید با اجرای الگوهای اینگونه پیراهن‌ها، در آخرین مدل های 2020 از این سبک ها استفاده کنید.

 

 مدل‌های محبوب پیراهن در سال 99

 

 ترندهای این فصل برای پیراهن های كیسه ای شکل، آستین های پفی شدید. برش های آزاد و گشاد و اغلب چین دار، پارچه‌های گل ریز، پیراهن هایی كه قسمت شانه هایشان باز است، پیراهن یك دست سفید، سبک چپ و راستی(مدل بسته شدن)، یقه های مسطیلی یا خشتی و مدل های سارافونی هستند. اغلب این سبک مناسب استایل کژوال یا معمولی هستند و در این مطلب قصد پرداختن به لباس مجلسی را نداریم.

 

گذشته از مدلهای ذکر شده که از ترند(روند)های سال 2020 هستند، آنچه که در سال‌های اخیر کماکان مورد توجه طراحان و مدل‌ها است، پیراهن‌های خالدار، راه راه، برش آزاد و چین‌های طبقه‌ای می‌باشد. 

 

 

در چه صورتی از پیراهن به عنوان مانتو استفاده کنیم؟

 

اگر شما هم از دسته خانمهایی هستید که طرفدار تنوع و متفاوت بودن و دیده شدن هستند، میتوانید برخی از این مدل‌ها را به عنوان مانتو استفاده کنید، در صورت پوشیدن پیراهن چین دار و بلند با آستین‌های بلند نیازی به پوشیدن مانتو نخواهید داشت و همچنین بسیار خاص دیده خواهید شد.

چنانچه مدل پیراهن کوتاهی را به عنوان مانتو انتخاب کردید، می‌توانید با شلوارهای جذب یا ساپورت هماهنگ کنید، در مدل‌های آستین کوتاه یا آستین حلقه‌ای از زیر پیراهن یک لباس آستین بلند، یا آستین‌های موجود در بازار استفاده کنید. 

در هنگام استفاده از پیراهن به جای مانتو، از شال‌های نخی و ساده استفاده کنید. 

 

کدام پیراهن‌ها را به جای مانتو نپوشیم؟

 

اما پیراهن‌هایی با آستین پفی و کوتاه، مدل‌هایی که بالاتنه آزاد ندارند، مدل‌هایی با شکاف یا دایره خالی در قسمت سرشانه یا یقه، جنس‌های حریر و مدل چپ و راستی را بهتر است فقط به عنوان پیراهن استفاده کنید.

 

در ادامه مدل‌هایی از  پیراهن تابستانی چیندار مناسب تابستان را که توسط بخارمگ گردآوری شده، ببینید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


دیدگاه‌ها

مونا

1399/03/06

خوب و ساده بودن، من پارسال هم مدلای مشابه رو پوشیدم. امسان قصدم رو سید ساده است

...

1399/03/06

خیلی مزخرف بود این پولها چیه؟مگه مانتو چشه که ادم این مدلهای بیخود رو بپوشه

A

1399/03/06

دوست عزیز هستند کسانی که استعداد و علاقه به خیاطی دارند. فقط جنبه‌ی پول رو درنظر نگیرید.

زهرا

1399/03/06

خوب و به نظر خنک می آمدن ولی اکثرا آستین کوتاه بود و دوباره باید یه ساق بپوشی و از همه مهمتر خیلی این تیپ ها هنوز جا نیوفتاده

پ

1399/03/06

چطور میتونیم سفارش بدیم؟

آذین

1399/03/08

بعصیاشون خیلی زشت بودن. انگار لباس مردم عادی تو سریال مردان انجلس بود

دیدگاه شما

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

تازه‌ترین‌ها